Asset Publisher Asset Publisher

Lasy Nadleśnictwa Suwałki okiem mieszkańców

Drogi mieszkańcu Suwalszczyzny weź udział w naszym formularzu internetowym dotyczącym lasów Nadleśnictwa Suwałki i wygraj jedną z trzech nagród: dzień obserwacji pracy leśniczego, 20 sztuk jednorocznych sadzonek rodzimych gatunków drzew lub nagrody rzeczowe.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców miasta Suwałki i okolic do wzięcia udziału w naszej ankiecie, która umożliwi lepsze poznanie oczekiwań społecznych względem lasów Nadleśnictwa Suwałki. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Wysłanie formularza jest jednocześnie akceptacją regulaminu konkursu, który znajduje się w załączniku.

Link do ankiety

Pragniemy, aby lasy Nadleśnictwa Suwałki poza funkcjami ochronnym, społecznymi i gospodarczymi coraz lepiej wychodziły naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa. Funkcje te umożliwiają nie tylko korzystne warunki zdrowotne i rekreacyjne, ale również tworzenie różnorodnych form użytkowania lasu i edukacji przyrodniczo-leśnej. Poniższa ankieta pozwoli nam lepiej poznać potrzeby mieszkańców, co będzie miało wpływ na dalsze zadania ochronne, społeczne i gospodarcze.

W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Radosławem 

e-mail: radoslaw.lewon@bialystok.lasy.gov.pl , tel. 507-960-651