Aktualności

28 kwietnia 2021 r. odbyła się XXXI sesji Rady Miejskiej w Suwałkach, a w porządku obrad znalazła się informacja na temat stanu lasów w granicach miasta, którą na zaproszenie Przewodniczącego Rady Pana Zdzisława Przełomca przedstawił Nadleśniczy Nadleśnictwa Suwałki Pan Wojciech Rodak. Opowiedział o zasadach i specyfice gospodarki leśnej w podmiejskim lesie Szwajcaria.

Wydarzenia

Nadleśnictwo Suwałki zaprasza szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe do wzięcia udziału w konkursie na plakat z hasłem promującym zachowanie czystości w lesie oraz na terenach zadrzewionych.

Przetargi, zamówienia, zarządzenia

Przetargi, zamówienia , zarządzenia.

Oferta łowiecka

Na terenie nadleśnictwa Suwałki organizowane są polowania dla myśliwych krajowych i zagranicznych.

Zagrożenie pożarowe

Od dłuższego czasu w lasach utrzymuje się 3 najwyższy stopień zagrożenia pożarowego! Spowodowane jest to przede wszystkim brakiem opadów. Leśnicy apelują do wszystkich, którzy korzystają z lasu lub przebywają w jego sąsiedztwie o zachowanie ostrożności.

Zakazy wstępu do lasu

Zakazy wstępu do lasu!

RODO

Dbając o najwyższą jakość procesów przetwarzania danych osobowych Nadleśnictwa Suwałki, informujemy, iż dane osobowe znajdujące się w naszych zasobach informatycznych są przechowywane według najwyższych standardów i procedur bezpieczeństwa oraz że ich zabezpieczenie jest dla nas priorytetem.